lt-LTen-USru-RU
Prisijungti   |  
Sąmatos Expert

„Sąmatos Expert V6“- sėkmingas sprendimas statybų verslui!

„Sąmatos Expert V6“ – pats naujausias kūrinys, pasižymintis ypač lengvu, patogiu ir paprastu valdymu, draugiška kompiuterio ir vartotojo sąsaja, didžiuliu funkcionalumu, maloniomis smulkmenomis, palengvinančiomis darbą ir padidinančiomis darbo našumą ir efektyvumą. Šioje programoje realizuoti moderniausi sprendimai, integruoti naujausi moduliai, naudojant šiuolaikiškas programavimo technologijas. Rekomenduojama tiems, kas vertina greitį ir patogumą.

Sąmatos saugomos MS Excel lentelių formate XLSX, todėl jas galima nukopijuoti į bet kurį kompiuterį, kuriame yra MS Excel, ir redaguoti bei spausdinti net be sąmatų programos. MS Excel terpė suteikia vartotojui didžiulę laisvę ir nepalyginamą lankstumą, patogumą ir greitį redaguojant sąmatas, paprastą valdymą, lengvą įsisavinimą ir greitą išmokimą. Visa tai padidina darbo našumą ir sutaupo laiko.

Programoje yra galimybė išversti sąmatas į anglų kalbą, importuoti iš DBF formato ir eksportuoti į DBF, sukurti ir naudoti savo įkainių bei resursų bazes, sąmatas perskaičiuoti bet kuria pasaulio valiuta, nubrėžti statybos darbų kalendorinį grafiką, privesti sumą prie norimos sumos, visą kompleksą atspausdinti vienu mygtuko paspaudimu ir daug daug kitų galimybių!
Daugiau skaitykite: LANKSTINUKE

Dėl demonstracinės versijos atsisiuntimo rašykite el. paštu vadyba @ astera.lt :

1) savo vardą, pavardę;
2) pareigas;
3) įmonės, kurioje dirbate, pavadinimą;
4) tel. nr.;
5) tikslų buveinės adresą.


Išbandykite ir įsitikinkite jau šiandien! Jei pageidaujate, kad prisijungtume prie Jūsų kompiuterio ir įdiegtume mes, paspauskite Pagalba ir mums paskambinę 8-5-2685492, praneškite skaičiukus.

Reikalavimai programinei įrangai:
  • Microsoft Excel 2007, arba 2010(32-bit), arba 2013(32-bit), arba 2016(32bit), arba Office 365 Business(32bit), Office 365 Business Premium(32bit).© 1992-2016 Astera