lt-LTen-USru-RU
Prisijungti   |  

UAB "Astera" - tai bendra Lietuvos ir Kanados įmonė, kurios specializacija - sąmatų skaičiavimo programų kūrimas, aptarnavimas bei konsultavimas.

Įmonė dirba nuo 1992 metų, o pirmasis "Asteros" produktas pasirodė dar 1993 metais - tai kompiuterinė programa "Sąmatos". Ji buvo sukurta Excel 4 macro komandų programavimo pagrindu. Vėliau programa buvo nuolatos tobulinama, kuriamos naujos "Sąmatų" versijos. Nuo Excel4 macro komandų pereita prie VBA ir Visual Basic programavimo kalbos. Vystantis Microsoft Office versijoms, "Sąmatos" buvo vystomos taip pat. Išleistos kelios programos versijos: "Sąmatos 99 (Minimali)", "Sąmatos 2001 (Tipinė)", "Sąmatos 2003 (Profesionali)".

2004 metais programa buvo įregistruota Infobalt autorinių teisių agentūroje pavadinimu "Asteros sąmatos".


Bėgant metams, atsižvelgiant į klientų išsakytas pastabas, 2010 12 31 m. startavo naujas produktas "Sąmatos EXPERT V5". Dar po kiek daugiau nei 4 metų (2015 03 19 m.) - "Sąmatos EXPERT V6". Tai pats naujausias kūrinys, pasižymintis ypač lengvu, patogiu ir paprastu valdymu, draugiška kompiuterio ir vartotojo sąsaja, didžiuliu funkcionalumu, maloniomis smulkmenomis, palengvinančiomis darbą ir padidinančiomis darbo našumą ir efektyvumą. Šioje versijoje realizuoti moderniausi  sprendimai, integruoti naujausi moduliai, naudojant šiuolaikiškas “C Sharp” programavimo technologijas.

Veikia MS Excel 2007, 2010(32bit), 2013(32bit), 2016(32bit), Office 365 Business(32bit), Office 365 Business Premium(32bit) terpėse.

25-jų
 metų patirtis, plėtojant programą, bei ryšys su vartotojais, davė gerų rezultatų, leido ištobulinti programą. Šiuo metu Lietuvoje su UAB "ASTERA" sąmatų programomis sėkmingai dirba ~500 įmonių (~1000 vartotojų) visoje Lietuvoje, tarp jų bendrastatybinės, specializuotos (šilumos, dujų tiekimo, elektros instaliavimo, kelininkų, melioratorių) įmonės, aukštosios mokyklos, įvairios valstybinės įmonės, organizacijos, ministerijos, savivaldybės.

UAB „Astera“ sąmatų programa yra vienintelė Lietuvoje veikianti kompiuterinė sąmatų programa MS Excel aplinkoje. Sąmatos saugomos MS Excel lentelių formate, todėl jas galima nukopijuoti į bet kurį kompiuterį, kuriame yra MS Excel, ir redaguoti bei spausdinti net be sąmatų programos. MS Excel terpė suteikia vartotojui didžiulę laisvę ir nepalyginamą lankstumą, patogumą ir greitį redaguojant sąmatas, paprastą ir efektyvų valdymą, lengvą įsisavinimą ir greitą išmokimą. Visa tai padidina darbo našumą ir sutaupo laiko.

Klientų paplitimas Lietuvos teritorijoje (melsva spalva)

Mūsų klientai - žinomiausios bendrovės:

© 1992-2016 Astera